Ako si hľadať v živote dobrú prácu. 7 princípov novej práce. Ako si vytvoriť prácu, ktorá bude zmysluplná, užitočná, radostná a človeka uživí?

štvrtok 16. mája 2024 od 17.00 do 19.00 h v Mediahause v Nitre na 1. poschodí

Prednášateľ: Tomáš Hajzler, Peoplecomm Praha

Vstupné 10 €
Miesto konania: Mediahaus Nitra, Fraňa Mojtu 12, Nitra, zasadačka 1. pochodie. Kapacita: 60 miest

Bližšie informácie: Alena Paľová, 0905 562 910, palova@antre.sk
Zuzana Gališinová 0904 301 410, galisinova@antre.sk

Aký máte dojem z prednášky? Čo vás zaujalo? Čo vám to dalo? Aký je váš názor na myšlienky, ktoré ste si vypočuli?

Moj postreh.

pHesant_SK 24.05.2013
Tak, ja som sedel uplne vpredu. Tomas sa mi zdal nejaky taky unavenejsi. Videl som jeho podobnu prednasku na nejakej univerzite pre studakov (video na nete), kde posobil ovela zivsie, energickejsie aj z neho viac salalo to co sa snazil predniest. Prave preto som sa aj rozhodol dojst na tuto v Bratislave.
Celkovo vsak tato prednaska takym dojmom na mna neposobila. Mozno to bolo z casti sposobene tym, ze uz som priblizne vedel co ocakavat.

---
Inak, taka mala uvaha: povedzme ze KAZDY by robil to, v com je dobry, to co je jeho vasen a zaroven ho to naplna. Moja otazka znie: Kde by sme potom nabrali take mnozstvo ludi, ktori v sucasnosti robia napr. pracu za pasom vo fabrike na auta. Dost pochybujem, ze by sa ich naslo tolko "dobrovolnikov" ktorych by prave tato praca naplnala. Kto by potom tie auta vyrabal a v konecnom dosledku na com by sme jazdili :)?

Z toho mi potom vyplyva, ze tento postoj k praci/zivotu (akokolvek sa mi paci) zrejme nebude pre kazdeho...