Ako si hľadať v živote dobrú prácu. 7 princípov novej práce. Ako si vytvoriť prácu, ktorá bude zmysluplná, užitočná, radostná a človeka uživí?

štvrtok 16. mája 2024 od 17.00 do 19.00 h v Mediahause v Nitre na 1. poschodí

Prednášateľ: Tomáš Hajzler, Peoplecomm Praha

Vstupné 10 €
Miesto konania: Mediahaus Nitra, Fraňa Mojtu 12, Nitra, zasadačka 1. pochodie. Kapacita: 60 miest

Bližšie informácie: Alena Paľová, 0905 562 910, palova@antre.sk
Zuzana Gališinová 0904 301 410, galisinova@antre.sk

Aký máte dojem z prednášky? Čo vás zaujalo? Čo vám to dalo? Aký je váš názor na myšlienky, ktoré ste si vypočuli?

Re:Re:Re:Moj postreh.

Alena 24.05.2013
...možno raz budem ďalší "príbeh" na Tomášovej prednáške... to je krásna hláška :-)
Ja si myslím, že treba začať hľadať to svoje NAJ-lepšie v sebe a pomaly upúšťať od kompromisov.
Ja osobne práve taký experiment prežívam, postupne sa vzdávam toho, čo ma nebaví a začínam, hľadám veci, ktoré ma bavia a napĺňajú a snažím sa ich premieňať na prácu, veci ktorými sa živím. To najťažšie na tom je, že za veci, ktoré ma bavia, ktoré mi idú ľahko, nemám chuť si nechať zaplatiť, pretože ma to nestojí žiadne úsilie, je to hračka, je to ľahké, mám pocit že to nestojí za reč, veď mi to spôsobuje radosť. A to je to úskalie aspoň u mňa, cez ktoré sa budem musieť preniesť, ak budem chcieť prežiť :-) Tomáš toto rozoberá v knihe Peníze nebo život v časti o hľadaní talentu.