Ako si hľadať v živote dobrú prácu. 7 princípov novej práce. Ako si vytvoriť prácu, ktorá bude zmysluplná, užitočná, radostná a človeka uživí?

štvrtok 16. mája 2024 od 17.00 do 19.00 h v Mediahause v Nitre na 1. poschodí

Prednášateľ: Tomáš Hajzler, Peoplecomm Praha

Vstupné 10 €
Miesto konania: Mediahaus Nitra, Fraňa Mojtu 12, Nitra, zasadačka 1. pochodie. Kapacita: 60 miest

Bližšie informácie: Alena Paľová, 0905 562 910, palova@antre.sk
Zuzana Gališinová 0904 301 410, galisinova@antre.sk

Aký máte dojem z prednášky? Čo vás zaujalo? Čo vám to dalo? Aký je váš názor na myšlienky, ktoré ste si vypočuli?

je to fajn chlap

Vladimír 27.05.2013
Som rád, že som mal príležitosť zažiť Tomášovu prednášku naživo. Evidentne je to fajn chlap, ktorý sa snaží riešiť to, čo ho páli a pokojne by som s ním kedykoľvek zašiel na pivo a niektoré tému prediskutoval aj osobne.
Zopár vecí mi však vadilo, a Tomáš by rozhodne mal na nich zapracovať:
 Určenie prestávky či pokračovania. Ak Tomáš prednáša, mal by byť schopný sám určiť, či je čas na prestávku alebo nie. Ak sa nikto nemá k tomu, aby rozhodol, má to urobiť on.
Mal navrhnúť prestávku, keď bol ten správny čas, v zmysle – dajme si teraz pauzu, o 5-10 minút pokračujeme
 Leadership - Tomáš by sa nemal báť prevziať úlohu lídra (alebo guru). Hoci súhlasím, že nemá patent na rozum (ten nemáme nikto), vždy bude dosť ľudí, ktorí ho budú radi nasledovať (rovnako ako bude dosť, ktorých bude odpudzovať).
Niekedy skrátka treba niekoho, aby viedol, hoci i v demokratickom duchu, práve preto, aby sa predišlo anarchii.

A ešte jedna vec k organizácii - tie vystavené knihy by ste nabudúce mali umiestniť tak, aby pri nich niekto bol a mohol si ich ktokoľvek kúpiť priamo a nemusel hľadať, komu má platiť. Pevne verím, že každý, kto si knihu zobral za ňu aj zaplatil, ale príležitostí pre nepoctivých tam určite bolo dosť.

Ešte raz ďakujem za zorganizovanie prednášky, bol to príjemne strávený čas.