Postrehy z cestovania životom alebo ako v rôznych kultúrach odpovedajú na štyri základné životné otázky.

štvrtok 16. októbra 2014 od 17.30 do 20.00 h v DK Ružinov v BRATISLAVE

Prednášateľ: Tomáš Hajzler, Peoplecomm Praha

Vstupné 12 €, ak sa prihlásite do 9. októbra 2014 a 15 €, ak sa prihlásite do 14.10.2014
Miesto konania: Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, BA

Bližšie informácie: Alena Paľová, Tel.: 0905 562 910
palova@antre.sk

Výzva pre východniarov - Začnite sa živiť tým, čo vás baví a budete nezávislí

08.10.2013 21:29
Možností zamestnať sa ubúda. Na východe Slovenska o to viac. Roboty je však veľa na každom kroku. Ako sa teda začať živiť tým, čo nás baví? Ako byť užitočný ostatným, aby za to boli ochotní zaplatiť? Myslím, že nadišiel čas spoľahnúť sa na seba. Vytvoriť si vlastný biznis, ktorý vám nikdy nikto nezoberie, pretože je založený na vašich silných stránkach, na vašej vášni, na vašom mene, na vašich kontaktoch a vzťahoch. Čím skôr si začnete budovať svoj "dúlek", to svoje dielo, tým menej riskujete, že sa vás jedného dňa niekto zbaví a vy ostanete bez ničoho. 
 
Že za všetko môže štát? Ak sa chcete vyhovárať na štát, čakajte. Žiadne štrajky však, podľa mňa, život jednotlivca nezlepšia, každý musí zabojovať za seba sám. Začnite sa živiť tým, čo vás baví a vybudujete si istotu v sebe. 
 
Pozývam všetkým mojich rodných východniarov na skvelú prednášku Tomáša Hajzlera do Košíc, ktorá vás naštartuje a dá vám návod ako na to. Tomášov návod funguje a pomáha desiatkam ľudí, ktorí boli ochotní si jeho rady vypočuť a nasledovať. Verím, že pomôže aj vám, mladej generácii aj ľuďom v zrelom veku.
 
Nech sa páči, 12.11. o 17.30 vás čakáme v Business Centre Košice. Prihláste sa čím skôr, sála je malá a ambicióznych východniarov je veľa. :-)
 
https://www.peniaze-alebo-zivot.sk/
https://www.peniaze-alebo-zivot.sk/prihlaska/
 
Alena Paľová - Antre