Postrehy z cestovania životom alebo ako v rôznych kultúrach odpovedajú na štyri základné životné otázky.

štvrtok 16. októbra 2014 od 17.30 do 20.00 h v DK Ružinov v BRATISLAVE

Prednášateľ: Tomáš Hajzler, Peoplecomm Praha

Vstupné 12 €, ak sa prihlásite do 9. októbra 2014 a 15 €, ak sa prihlásite do 14.10.2014
Miesto konania: Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, BA

Bližšie informácie: Alena Paľová, Tel.: 0905 562 910
palova@antre.sk

Tomáš Hajzler v časopise Týden

Tomáš Hajzler v časopise Zisk

 

O slobode v práci v televízii TA3

 

Tomáš Hajzler

Tomáš sa už roky venuje skúmaniu pracovného sveta s dôrazom na hľadanie prirodzenejších ciest k tomu ako pracovať. O tejto téme píše, prednáša, vydává knihy a organizuje odborné stretnutia. Je zakladateľom firmy Peoplecomm Praha, vzdelávacej spoločnosti, ktorá šíri princípy Slobody v práci - vytvára kurzy pre jednotlivcov i tímy s cieľom ukázať podstatu pracovnej slobody a pomoc ako ju zaviesť do života. Píše o tom zaujímavé články na svojom blogu https://blog.tomashajzler.com/. Viac o Tomášovi Hajzlerovi sa dočítate tu https://www.tomashajzler.com/.

Referencie z prednášok na Slovensku nájdete tu  https://www.peniazealebozivot.webnode.sk/referencie/

Je to skvelý tréner. Zažila som jeho tréning na dvojdňovom kurze "Sloboda v práci" a už počas kurzu som mala niekoľko "aha" efektov, napriek tomu, že všetky knihy na danú tému som mala vopred prečítané, všetky videá okukané. Ale až na tréningu, pod vedením Tomáša som niektoré veci vnútorne pochopila. A nielen tam, ešte aj dnes po 4 mesiacoch mi niektoré veci spätne dochádzajú, začínam ich chápať "tak toto nám chcel povedať, o tom vtedy hovoril" a to je to, čím sa odlišuje skvelý tréner od dobrého. Nedáva vám rady, umožňuje vám, aby ste sami prišli na to, čo je pre vás správne.

Tomáš pôsobi na prvý pohľad nenápadne, uvoľnene, niekedy príliš ohľaduplne až placho, ale práve preto sa na jeho kurzoch a prednáškach človek cíti bezpečne, uvoľnene a otvorí sa novým pohľadom, inšpiráciám, nápadom. Je vidno, že Tomáš má veľa vecí preštudovaných, tým o čom hovorí aj žije v praxi, ale dokáže zložité zjednodušiť, kvalitne a zrozumiteľne vysvetliť a ponúknuť prežitie zážitku. Lebo len cez zážitky sa v nás môže niečo zmeniť k lepšiemu. Vrele vám odporúčam zažiť Tomáša naživo. Je to neopakovateľné stretnutie a zážitok, ktorý vás posunie o míľu vo vašom poznaní dopredu, ak zdieľate podobné hodnoty a hľadáte návod ako žiť život šťastne, zmysluplne, slobodne a mať všetko čo k tomu patrí, aj peniaze. :-) Pozývam Vás na nezabudnuteľnú prednášku.

Alena Paľová, organizátorka podujatia

Referencie z prednášok v Čechách (z portálu www.naucmese.cz)

Tomas Hajzler je bezpochyby skvely lektor. Umi perfektne prezentovat a je charismaticky a podivinsky vtipny, coz pusobi skvele. Je velice inteligentni a umi vytvorit atmosferu, kde ho lidi spise nasleduji nez kriticky stimuluji/vybizeji. Klobouk dolu, jeho schopnost prezentovat je dovedena prakticky k dokonalosti, vcetne vsech jeho historek a konceptu.  

Kamila Sandová

Tomáš byl opravdu velmi příjemný a líbilo se mi, že nebere vlastní názor, jako dogmatickou pravdu. Přednáška skvěle splnila svůj účel: otevřít oči a ukázat, že se na zaměstnání a rodinu můžeme dívat i z vícero pohledů (ne jen z jednoho přímého). Skvělá přednáška na zamyšlení pro každého kdo pracuje pro peníze..

Klára Klábalová

Zajímavý a promyšlený názorový systém. Výborný projev na veřejnosti.

Tomáš Deckert

Z Tomáše čiší nadšení pro sdělení svých poznatků. Prezentací včetně citáků a videsekvencí nám sdělil svůj pohled podpořený vlastními i cizími zkušenostmi, které přispěli k věrohodnému vyznění přednášky úterního podvečera. Svým přednesem "nakazil" hodně přítomných účastníků.

Milan Novotný

Ďalšie referencie účastníkov z prednášky "Peniaze alebo život" v Bratislave

 

Fotky z prednášok

Diskusná téma: O lektorovi Tomášovi Hajzlerovi

Neboli nájdené žiadne príspevky.